20Bře 2018

Na právě probíhající výstavě Ampér najdete všechny klíčové stroje značky EmotionBikes, Brno – BVV – pavilon F – 20. 3 – 23. 3. 2018.

15Bře 2018

Otevíráme 26.3.2018! Kde? Na ulici Horova 11 Kdo? EmotionBikes & Bultaco Space Brno Co u nás najdete? Nejprodávanější modely Bultaco a nově elektroskútry a elektromotorky evropských výrobců (Askol, Torrot, Silence, EM – Electric Emotion) i a českou novinku REVX a další pro vás připravujeme! Kompletní nabídku najdete na www.emotionbikes.cz. Aktuality sledujte na našich stránkách, nebo na Facebooku […]

05Bře 2018

Bultaco se prezentovala na výstavě elektrických motocyklů a skútrů v Praze, a to pod hlavičkou nově vzniklé obchodní značky EmotionBikes (www.emotionbikes.cz) a společně s evrospkými výrobci Askol, Torrot, EM – Electric Motion, Silence – Urban Ecomobility, Gas Gas a TRS Motorcycles.

26Úno 2018

Představení nových elektrických skútrů a motorek a současně nově vzniklá obchodní značka EmotionBikes (www.emotionbikes.cz), která bude nabízet, mimo již známé bajky Bultaco, také francouzské, italské a německé stroje.

04Led 2018

Kolo, elektrokolo, skútr či motorka? Ani jedno a přesto vše dohromady… Bultaco Albero je nový koncept městského bajku – stroje, který svým pojetím propojuje všechny čtyři uvedené jednostopé kategorie a z každé se snaží využít jejich hlavní přednosti. Vše navíc podtrhuje netradičním designem a také „nulovými“ emisemi, na které nyní svět tolik slyší. Bude to […]